tuv
 
   
 
   

Розвиток високотехнологічного бізнесу у сфері архітектурної фізики неможливий без відповідної експериментально-теоретичної бази, тому напрямку R&D (Research and Development) у проектному бюро ACOUSTIC PROJECT приділяється багато уваги. У межах напрямку R&D (НДДКР) фахівці компанії беруть участь у діяльності міжнародних акустичних огранізацій, проводять натурні і лабораторні випробування різних акустичних конструкцій, займаються теоретичними дослідженнями у сфері звукоізоляції і віброзахисту, розробляють нові віброакустичні технології. Інженери проектного бюро ACOUSTIC PROJECT проводять експериментальні дослідження на базі акустичних лабораторій НДІ Будівельної акустики і Укрметртестстандарту України (Київ), а також в натурних умовах на об'єктах, що проектуються, користуючись власним вимірювальним обладнанням.


Виходячи з теоретичних і експериментальних досліджень фахівці проектного бюро разом з технічним відділом компанії ACOUSTIC TRAFFIC LLC запроектували лінійку звукоізолюючих і антивібраційних кріплень. Під час проектування враховувався досвід використання віброізоляційних кріплень у США, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Іспанії. Високі технічні характеристики кріплень доведені результатами випробувань, проведених у дослідницькому центрі Getzner в м Бюрс, Австрія.

Спільно з навчально-технічним центром Knauf Marketing проектне бюро ACOUSTIC PROJECT розробило альбом креслень звукоізоляційних конструкцій у форматі Детального аркуша "Звукоізоляційні системи Кнауф-03/2013". Документ описує професійні технічні рішення і конструкції звукоізоляційних перегородок, облицювань і підвісних стель, а також вузли прилягання і сполучення звукоізоляційних конструкцій. Ефективність представлених у Детальному аркуші технічних рішень доведена результатами кваліфікаційних випробувань, проведених у лабораторії будівельної акустики Держстандарту України.

Для архітекторів і дизайнерів, що проектують житлові і громадські приміщення з високим рівнем акустичного комфорту, фахівці проектного бюро ACOUSTIC PROJECT розробили унікальний програмний інструмент - акустичний калькулятор часу реверберації (RT60).
/Калькулятор часу реверберації/