tuv
 
   
 
   
 
   

Архітектурна акустика або акустика приміщень - це галузь архітектурної фізики, що вивчає поширення звукових хвиль у приміщенні. Дослідження у галузі архітектурної акустики проводяться з метою створення методів проектування громадських приміщень з передбаченими хорошими умовами чутності. 

Для проектування комфортного акустичного середовища необхідні глибокі знання акустичних властивостей матеріалів і конструкцій, що застосовуються в будівництві, з одного боку, для того, щоб порівнювати різні матеріали, а з іншого, щоб розрахувати очікувані акустичні властивості приміщення у конкретній ситуації.

/Калькулятор часу реверберації/

 

В галузі архітектурної акустики фахівці проектного бюро ACOUSTIC PROJECT надають професійні консалтингові послуги, розробляють акустичні проекти різного ступеня складності, проводять натурні акустичні вимірювання, розробляють комплекси заходів щодо корекції акустики приміщень:

конференц-залів;
кінотеатрів;
концертних залів;
офісних приміщень;
спортивних споруд;
розважальних комплексів;
телевізійних центрів;
студій звукозапису;
музичних кімнат прослуховування;
ресторанів і клубів;
аеропортів і вокзалів. 

Акустичний дизайн тісно пов'язаний з архітектурним дизайном приміщення. Одне з основних завдань інженера-акустика полягає в підборі акустичних матеріалів, які повністю вирішуватимуть завдання забезпечення високого акустичного комфорту в приміщенні, що проектується, а їх зовнішній вигляд не суперечитиме запропонованій архітектором концепції дизайну.